aktualnosci-ikona.png  Aktualności

Zapraszamy na prelekcję!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie wiadomości na adres: fundacja@umk.pl

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca prelekcji przekazujemy po zapisie.

21.02.2018

W piątek 16 lutego biuro Fundacji nieczynne!

21.02.2018

Projekty zakwalifikowane do finału IV edycji konkursu SKOŁUJ PROJEKT!

Decyzją Jury do finału IV edycji SKOŁUJ PROJEKT!, konkursu dla Studenckich Kół Naukowych działających przy UMK zakwalifikowały się trzy projekty autorstwa kół:
- KN Bitcoin
- SKN Chemików
- SKN Kreatorzy Przestrzeni

(kolejność przypadkowa)

Finał w formie ustnej prezentacji projektów oraz odpowiedzi na pytania jurorów odbędzie się 26 lutego o godz. 10:00 w siedzibie Fundacji Amicus UNC (ul. Gagarina 39, Akademicka Przychodnia Lekarska, pok. 2 na I piętrze). Ta faza zmagań konkursowych wyłoni zwycięski projekt, który zostanie dofinansowany przez Fundację Amicus kwotą 2500 zł.

Finalistom serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie! Zainteresowanych szczegółową punktacją zapraszamy do kontaktu drogą mailową (fundacja@umk.pl) lub telefoniczną (tel. 695 766 263).

Ostatnie spotkanie UD w semestrze zimowym - 3 lutego

Zapraszamy Studentów UD na ostatnie zajęcia przed feriami. :)

Szczegółowa rozpiska tematów i lokalizacji spotkań wszystkich grup na stronie: