Informacje ogólne

Fundacja Amicus, na podstawie umowy zawartej z władzami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, jest wyłącznym podmiotem zarządzającym wszelkimi formami reklamy na terenie UMK. W związku z tym, sprawy związane z prowadzeniem kampanii reklamowych lub umieszczaniem treści reklamowych na terenie UMK będą każdorazowo wymagały uzgodnienia z nami. W stosunku do reklamodawców, którzy nie dostosują się do obowiązującej procedury, będą wyciągane sankcje finansowe.


Posiadamy bardzo duże możliwości w zakresie reklamy, począwszy od ekspozycji plakatów reklamowych (na tablicach, gablotach i słupach), roll-upów, potykaczy, poprzez kolportaż ulotek lub innych materiałów reklamowych.

 

.

Jak zacząć się reklamować na UMK?


Na początek proponujemy zapoznać się z cennikiem (do pobrania poniżej), w którym zostały przedstawione lokalizacje i ceny poszczególnych form reklamy. 

Następnie drogą mailową (fundacja@umk.pl) przesłać do nas informację dot. planowanej akcji reklamowej, pamiętając, że jeśli dotyczy ona:

  • stoiska reklamowego - należy zgłosić się na minimum 5 dni roboczych przed planowaną akcją, podając lokalizację, termin i godziny, w których stoisko ma być wystawione, dobrze jest również przesłać jego wizualizację, 
  • plakatów - należy podać ich format, ilość, lokalizacje i czas ekspozycji.

(Informujemy, że plakaty rozwieszane są w poniedziałki,

zatem nie ma możliwości rozpoczęcia ekspozycji w środku tygodnia.)

 

W odpowiedzi zwrotnej przesyłamy informację o możliwości rozpoczęcia akcji reklamowej wraz z wyceną, następnie wzór umowy. Po zaakceptowaniu warunków współpracy przez obie strony, wystawiamy fakturę, którą należy uregulować przed rozpoczęciem akcji reklamowej. 

 

 


Szczegółowe informacje:


Weronika Żebrowska-Ruchwa


tel. (56) 611 22 08, kom. 605 873 989

 

e-mail: fundacja@umk.pl

Formy reklamy

PLAKATY

ULOTKI

STOISKA PROMOCYJNE

INNE / PROMOCJE